Oferta mieszkań w najlepszych lokalizacjach


Inwestycja ul. Orzeszkowej , Białystok


Inwestycja ul. Orzeszkowej , Białystok

Apartamenty Orzeszkowej - KOMFORT NIEOPODAL MICKIEWICZA

Enklawa Orzeszkowej to dwa apartamentowce o ciekawej architekturze zlokalizowane w doskonałym miejscu. Spokój przyszłym mieszkańcom gwarantuje odizolowanie kompleksu o około 200 m od ruchliwej ulicy Mickiewicza. Z drugiej strony strony - od ulicy Branickiego - oddziela nas koryto rzeki Białej oraz szeroki pas zieleni. W zasięgu krótkiego spaceru znajdziemy apteki, banki, przychodnie i inne obiekty użyteczności publicznej.

 

 

Inwestycja ul. Wiadukt, Białystok


Inwestycja ul. Wiadukt, Białystok Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w Białymstoku na terenie popularnego osiedla Nowe Miasto za rondem 10 Pułku Ułanów Litewskich gdzie zbiegają się ulice Ciołkowskiego z Kawaleryjską. Budynek jest otoczony atrakcyjnymi terenami zielonymi. Lokalizacyjnie inwestycja jest z pozoru oddalona od centrum miasta jednak bardzo dogodne połączenie komunikacyjne umożliwia dojazd do centrum w 10 minut.

Architektura

Budynek w części naziemnej przypomina kształtem formę zbliżona do litery „L”. Budynek jest ośmiopiętrowy i obok oferty mieszkaniowej przewiduje przeznaczenie powierzchni na lokale usługowe i biura oraz garaże w części podziemnej z dostępem do wind. Bryła budynku jest nowoczesna i interesująca dzięki wykuszom z balkonami oraz nawierzchnią roślinną na dachu dostępną wszystkim mieszkańcom. Teren inwestycji będzie ogrodzony i przystosowany do ochrony. Przewidziano dwa wjazdy bramowe od ul. Kawaleryjskiej. Dopełnieniem eleganckiego stylu obiektu staną się materiały użyte do jego wykończenia. Elewacja na poziomie parteru wykonana będzie z płyt piaskowcowych, pozostałe piętra pokryte będą tynkiem akrylowym barwionym w masie w tonacji białej, co nada całości jasną słoneczną barwę. Kameralny dziedziniec wewnętrzny z elementami małej architektury dopełni interesującą koncepcję architektoniczną.

Komunikacja

Inwestycja usytuowana jest w pobliżu ważnego ciągu komunikacyjnego miasta, a mianowicie ul. Kawaleryjskiej i Ciołkowskiego, zapewniających dogodne i szybkie połączenia z centrum, zarówno środkami komunikacji miejskiej jak i samochodowej.

Mieszkania

Na powtarzalnej kondygnacji mieszkalnej zaprojektowano 7 typów mieszkań o zróżnicowanej powierzchni użytkowej – od 34 do 80 m2 które do zakończenia budowy można aranżować według własnego projektu. Mieszkania posiadają na wyposażeniu: drzwi antywłamaniowe firmy, marmurowe parapety, tynki gipsowo-wapienne na mokro, wylewki podłogowe. Budynek jest wyposażony w pełną infrastrukturę techniczną odpowiadającą normom w klasie standardów europejskich. Posiada nowoczesne zabezpieczenie przeciwpożarowe i przeciwprzepięciowe.

 

Inwestycja ul. Słonimska / Starobojarska , Białystok


Inwestycja ul. Słonimska / Starobojarska , Białystok

Nowe Bojary - W SĄSIEDZTWIE PREZYDENTA

Bojar dzisiaj nie trzeba przedstawiać - nieopodal Urzędu Miejskiego - dzielnica ta regularnie wygrywa rankingi najatrakcyjniejszych osiedli w Białymstoku. Zwarta i klasyczna zabudowa miejska, optymalne nasycenie obiektami użyteczności publicznej i placówkami handlowymi, a zarazem doskonałe skomuniko-wanie z centrum miasta i... spokój. Bojary to miejsce, w którym coraz trudniej o nowe inwestycje.

 

PDF  | Drukuj |  Email